[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='510' fullname='Beyza Paşaoğlu' ydep='Nevşehir' prof='Siemens' working='Elektrik-Elektronik Mühendisliği' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı, bir burs programının ötesinde, donanımlı bir dünya vatandaşı olabilmemiz için sunulmuş harika bir armağan.

Bir burs programının ötesinde, donanımlı bir dünya vatandaşı olabilmemiz için sunulmuş harika bir armağan olan Anadolu Bursiyerleri Programı’ndaki 4. yılım. Bu program sayesinde Koç Üniversitesi bünyesindeki tüm olanaklardan faydalanabiliyorum. Çeşitli öğrenci kulüplerinde aktif rol alıyor, yeni hobiler ediniyor, öğretim üyeleriyle birebir çalışmalar yürütüyorum. Önümüzdeki sene, öğrenci değişim programıyla yurtdışında eğitim görmeyi planlıyorum. Bağışçılarımızla her yıl bir araya geliyoruz; alanında uzman kişilerin tecrübelerini dinliyor, iş hayatı hakkında bilgi ediniyoruz; bağışçılarımızla bir gönül bağı kuruyoruz. Bağışçım Siemens sayesinde neredeyse her ay bir fabrika ziyareti gerçekleştiriyorum. Bir mühendis olarak üretim sürecine yerinde şahitlik etmek bana müthiş deneyimler kazandırıyor. Bana bu fırsatları tanıyan, yepyeni bir hayata kapı aralamamı sağlayan Siemens’e teşekkürlerimi iletmek isterim. Fırsatı olan tüm öğrencilerin Anadolu Bursiyerleri Programı’na başvurmalarını ve bu kocaman aileye katılmalarını dört gözle bekliyorum.

'][/vc_column][/vc_row]