[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='458' fullname='Berfin Çetin' ydep='Gaziantep' prof='Atlasjet' working='Medya ve Görsel Sanatlar' url='' contenta='

Her zaman sizi destekleyen birilerinin bulunmasını tecrübe etmek istiyorsanız Anadolu Bursiyerleri Programı’nın bir parçası olmalısınız.

Hep hayalini kurduğum ve 3. sınıf öğrencisi olduğum Koç Üniversitesi’nde kendimi geliştirme olanağını Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde buldum. Koç Üniversitesi’nin birçok olanağından faydalanıyorum. Şu anda Çift Anadal Programı’yla Sosyoloji, Yandal Programı’yla Psikoloji okuyorum. Ayrıca Toplumsal Cinsiyet ve Medya Yönetimi Sertifika Programlarına katılarak bu alanlarda uzmanlaşabilme imkânı buluyorum. Sadece akademik alanla kalmayıp kişisel gelişimimi de pozitif Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde TurkishWIN ağının Koç Üniversitesi’ndeki kampüs liderlerindenim. Bu program, eğitim eşitsizliklerinin olduğu bir ortamda tünelin sonunda görünen ışık etkisi yaratıyor. Aile olmanın kan bağı demek olmadığını, hayalini kurduğunuz her şeyi yapabileceğinizi, her zaman sizi destekleyen birilerinin bulunmasını tecrübe etmek istiyorsanız bu programın bir parçası olmanız gerektiğine inanıyorum. Koç Üniversitesi’nde okumamızı sağladıkları için başta bağışçım Atlas Global’e ve tüm bağışçılarımıza teşekkür ederim.

'][/vc_column][/vc_row]