[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='708' fullname='Zeynep Dilruba Güldoğan' ydep='Malatya' prof='Tüpraş' working='Hukuk' url='' contenta='

Umarım biz de bir gün bağışçılarımızın yanında yer alarak Koç Üniversitesi’yle birlikte fark yaratmaya ortak olabiliriz.

Malatya Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde kazandığım Koç Üniversitesi’nde son sınıf öğrencisiyim. Koç Üniversitesi’ne gelirken hayatımın bu kadar değişebileceğini tahmin bile edemezdim. Akademik ve sosyal açıdan kendime en çok faydayı sağlayabileceğim bu dönemde, Koç Üniversitesi’nde olduğum için çok şanslıyım. Bu okul, çok kaliteli bir eğitim vermenin yanında yaptığı etkinlikler ve sunduğu fırsatlarla öğrencilerinin kültürel olarak gelişmesinde çok büyük rol oynuyor. Mezuniyetim yaklaştıkça “Koç Üniversiteli” olmanın değerini yeniden anlıyorum. Gittiğimiz staj ve iş görüşmelerinde işverenlerin bize yaklaşımı ve mülakatlarda yarattığımız farkları okulumuza borçluyuz. Bizi şanlı kılan bir diğer özelliğimiz de Anadolu Bursiyerleri ailesinin bir parçası olmamız. Kurumsal İlişkiler ve Kaynak Geliştirme Ofisi’ne ve tüm bağışçılarımıza bana ve arkadaşlarıma bu fırsatı verdikleri için teşekkür ediyorum. Umarım bağışçılarımızın sayısı her geçen gün artar ve bu program daha çok insana ulaşır, biz de bir gün onların yanında yer alarak Koç Üniversitesi’yle birlikte fark yaratmaya ortak olabiliriz.

'][/vc_column][/vc_row]