[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='690' fullname='Umutay Dursun' ydep='Zonguldak' prof='Ata Finans Grubu' working='Ekonomi' url='' contenta='

Koç Üniversitesi’ne geldiğinizde hayal ettiğinizden çok farklı bir birey olabilirsiniz ve sizi en mutlu edecek hayatı kurabilecek donanımı edinebilirsiniz.

Yaklaşık beş yıl önce Anadolu Bursiyerleri Programı’na başvurduğumda bugünleri tahmin etmem istenseydi herhalde çok farklı şeyler söylerdim. Daha iyi veya daha kötü değil, daha farklı. Koç Üniversitesi’nde geçirdiğim onca zaman gerçekten ne yapmak istediğimi ve neyin beni mutlu edeceğini görmemi sağladı. Çok farklı alanlarla ilgilenen insanlarla her an birlikte olmak okulumun bana sunduğu en önemli imkân diyebilirim. Bu imkân sunulmasa beni neyin mutlu edeceğini görebilmek için oldukça kısıtlı bir perspektifim olurdu. Anadolu Bursiyerleri Programı’nın ve bağışçım Ata Holding’in sayesinde bu şansı bana veren Koç Üniversitesi’nin öğrencisi oldum. Bursiyer adaylarına şunu söylemek istiyorum: Koç Üniversitesi’ne geldiğinizde hayal ettiğinizden çok farklı bir birey olabilirsiniz, çok farklı ilgi alanlarınızın farkına varabilir ve sizi en mutlu edecek hayatı kurabilecek donanımı edinebilirsiniz. Bu okula başladığım andan itibaren arkamda olduğunu hissettiren bağışçım Ata Holding’e, Anadolu Bursiyerleri Programı’nda emeği geçen tüm çalışan ve destekçilere teşekkür ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]