[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='738' fullname='Osman Pepeoğlu' ydep='İstanbul' prof='Koç Üniversitesi' working='Hukuk' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı, Türkiye’de iyi eğitimli ve açık fikirli parlak zihinleri içinde bulunduran bir kesimin oluşmasına büyük bir vesiledir.

Koç Üniversitesi’nden mezun olmadan önce yazdığım bu yazımda memleketin en değerli hareketlerinden birine dâhil olmanın verdiği şükranla Anadolu Bursiyerleri Programı’nda emeği geçen herkesi kutladığımı belirtmek isterim. Bu program her şeyden önce Türkiye’de iyi eğitimli ve açık fikirli parlak zihinleri içinde bulunduran bir kesimin oluşmasına büyük bir vesiledir. Memleketin her köşesinden, var olanı bir adım ileriye taşımak adına bin bir hevesle Koç Üniversitesi’ne gelen arkadaşlarım, sağlanan tüm imkânları kullanarak hatta fazlasını da talep ederek minnet duygularının karşılığını vermeye çalışıyor. İfadenin ve onu özgür bırakmanın mimarı ve hamisi olan kurumlardan olan Koç Üniversitesi, her daim bu görevini layığıyla ifa edecektir. Bunun için katkı sunanlar, hiç şüphesiz Anadolu’nun en ücra meskenlerinden dahi potansiyeli olan gençleri alıp buralara getirenlerdir.

'][/vc_column][/vc_row]