[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='714' fullname='Oğulcan Kargül' ydep='Isparta' prof='Uluslararası Nakliyeciler Derneği' working='Endüstri Mühendisliği' url='' contenta='

Koç Üniversitesi, kendinizi geliştirmeniz için çok büyük imkânlar sağlıyor. Bu yola Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde girme imkânı buluyorsunuz.

Aslen Malatyalıyım, Isparta’da doğup büyüdüm. Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesi’nden mezun oldum. Koç Üniversitesi’ndeki son senemde ilk günkü heyecanımı taşıyorum. Çift Anadal Programı’yla Ekonomi ve Yandal Programı’yla İşletme okuyorum. Global Exchange Programı’yla Amerika’da Virginia Tech Üniversitesi’nde bir dönem geçirdim. Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde, beş yıl içinde hep hayalini kurduğum ve hayata geçirmek istediğim çoğu şeyi yaptım. Koç Üniversitesi’nin akademik faydalarının yanında sosyal anlamda sağladığı imkânlar, bu yoğun tempoda bizi farklı ortamlara taşıyor. Okulumuzda yüze yakın kulüp var ve çoğu aktif bir şekilde çalışıyor. Ben birçok kulüpte aktif olarak görev aldım. Arkadaşlarımızla Danışmalık Kulübü’nü kurmaya karar verince okulumuzun desteği yanımızdaydı. Koç Üniversitesi, kendinizi geliştirmeniz için çok büyük imkânlar sağlıyor. Bu yola Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde girme imkânı buluyorsunuz. Bu programın oluşmasında, geliştirilmesinde ve sürdürülmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu sayede birçok öğrenci, hayalini bile kuramadığı üniversite hayatını yaşıyor. Özellikle her geçen gün büyüyen bağışçı sayısı gelecek için çok güzel bir gösterge.

'][/vc_column][/vc_row]