[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='736' fullname='Mert Özer' ydep='Samsun' prof='Türk Telekom' working='Elektrik-Elektronik Mühendisliği' url='' contenta='

Başvuru yapacak herkesin, bu eşitsiz eğitim sisteminde Anadolu Bursiyerleri Programı’nın hayallerin yıkılmaması için bir yol olduğunu bilmelerini isterim.

Lisedeyken, Samsun’da ne kadar hayal kurulabiliyorsa ben de o altyapıyla ama çok büyük bir istekle elektik-elektronik mühendisi olmanın hayalini kuruyordum. Koç Üniversitesi’ne kabul edilmemle birlikte başlayan eğitim ve değişim sürecim, kendi alanımı çok iyi tanıyacak ve hayal değil, plan kuracak seviyeye taşıdı beni. Girişimcilik camiasıyla da kurumsal şirketlerle de yakından tanıştım, yapılan işleri İstanbul’da yerinde görme fırsatı buldum. Okulda aldığım seçmeli sanat dersleri de ileride yapabileceklerimin yönünü değiştirdi. Elektrik-Elektronik Mühendisliği’nde başladığım lisans eğitimime Bilgisayar Mühendisliği’nde ilerleme kararı aldım ve kolayca bunu uygulayabildim. Şimdi oyun sektörüne kendi oyunlarımla girmeye hazırlanıyorum, bir yandan da Türkiye’nin en iyi oyun firmalarıyla ilişkiler kurabiliyorum. Bağışçım Türk Telekom’un mümkün kıldığı bu yolculuk, hayatımın yönünü belirledi ve çocukluk hayallerime ulaşmamı sağladı. Başvuru yapacak herkesin, bu eşitsiz eğitim sisteminde Anadolu Bursiyerleri Programı’nın hayallerin yıkılmaması için bir yol olduğunu bilmelerini isterim. Koç Üniversitesi, Anadolu Bursiyerleri Programı’yla hepimiz için yeni bir ihtimal daha oluşturuyor.

'][/vc_column][/vc_row]