[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='672' fullname='Kutaycan Boysan' ydep='Trabzon' prof='Orta Gayrımenkul' working='Endüstri Mühendisliği' url='' contenta='

Kendinden emin, kararlı ve başarılı gençlerin yüzündeki gülümseme olan Anadolu Bursiyerleri Programı, ileride yaşanacak güzel günlerin özeti gibi.

Üniversiteye başlamadan önce Endüstri Mühendisliği Bölümü hakkında net bir fikrim olmamasına rağmen Koç Üniversitesi’ndeki ilk günümden itibaren doğru bir tercih yaptığımı anladım. Buradan ayrılmadan önce kendi alanım dışında olsa da almak istediğim birçok ders ve görev yapacağım birçok kulüp bulunuyor. Bölümümdeki ilk yılın sonunda staj yapma fırsatı da buldum. Kurumsal hayat, çalışma saatleri, İstanbul trafiği derken zaman çok hızlı ve zor geçse de geriye dönüp baktığımda kendimi ne kadar geliştirdiğimi görüyorum. Yer aldığım kulüp etkinliklerinin de bana tecrübe kazandırdığını ve beni bir adım daha ileriye taşıdığını düşünüyorum. Kendinden emin, kararlı ve başarılı gençlerin yüzündeki gülümseme olup bu öğrencilere hiçbir yerde yakalayamayacakları akademik ve sosyal fırsatlar sunan Anadolu Bursiyerleri Programı’nın tüm bağışçılarına teşekkür etmek istiyorum. Çünkü bu program, ileride yaşanacak güzel günlerin bir özeti gibi.

'][/vc_column][/vc_row]