[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='698' fullname='İpek Eryiğit' ydep='Kocaeli' prof='Ford Otosan' working='Ekonomi' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı, hayallerimizi gerçekleştirmemiz için maddi yardımda bulunurken bağışçılarımızla aramızda özel bir bağ da oluşturuyor.

Anadolu Bursiyerleri Programı’yla tanışana kadar Koç Üniversitesi gerçekleşmesi en zor hayalimdi. Bu okuldaki dört yılını geride bırakmış biri olarak “İyi ki bu fırsat karşıma çıkmış!” diyorum. Okula geldiğim zaman öğrencilerin hem sosyal hem de başarılı olmaları beni şaşırtmıştı. İlk yılımda buz pateni ve keman derslerine katıldım, dalışa başladım ve iki sene Sualtı Sporları Kulübü’nün yönetim kurulunda görev aldım. Koç Üniversitesi bana akademik olarak da yol gösterdi. Çift Anadal Programı’yla Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü’nde okumaya başladım. Anadolu Bursiyerleri Programı, hayallerini gerçekleştirmeye çalışan birçok öğrenciye maddi yardımda bulunurken bağışçılarımızla aramızda özel bir bağ da oluşturuyor. Ford Otosan’ın pazarlama departmanında yaptığım iki aylık stajda kurumsal hayatın atmosferini soluyarak çoğu yönden geliştiğimi fark ettim. Anadolu Bursiyerleri Programı’na destek veren her bağışçı, hedeflerimize ulaşmamızı sağlıyor. Eğitimin değerini bilen ve bizleri daha iyi yerlere taşımak için çabalayan bağışçılarımıza en büyük teşekkürün, bizleri daha iyi yerlerde görmek olduğunu biliyoruz ve bu imkânları bize sağladıkları için teşekkür ediyoruz.

'][/vc_column][/vc_row]