[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='696' fullname='Halil Perit Ersu' ydep='Samsun' prof='Sn. Sani Şener' working='Makine Mühendisliği' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı, ülkemizde fırsat eşitliğine katkı sağlayan ve bağışçılık kültürünü yaygınlaştıran önemli bir organizasyon.

Koç Üniversitesi; öğrenci odaklı eğitimiyle, sunduğu imkânlarla ve bu imkânların çeşitliliğiyle Türkiye’nin en gözde okullarından biri. Öğrencinin okul için değil, okulun öğrenci için olduğunu ilk defa burada hissettim. Etrafınızdaki herkesin, başarılı olmanız için yanınızda bulunması motive edici. Üniversite hayatım boyunca edindiğim arkadaşlarımın ve öğrendiklerimin geleceğimi şekillendireceğine inanıyorum. Koç Üniversitesi’nde geniş bir kitleye hitap eden tiyatro, konser, müzik dinletisi ve söyleşi gibi etkinlikler düzenleniyor. Sadece öğrenci kulüpleriyle ve Çekirdek Program dâhilinde aldığımız derslerle değil, diğer alanlarda da yetkin olmamız sağlanıyor. Ben de birçok aktiviteye katıldım ve katılmaya devam ediyorum. Ayrıca Çift Anadal Programı’yla Ekonomi okuyorum. Anadolu Bursiyerleri Programı, ülkemizde fırsat eşitliğine katkı sağlayan ve bağışçılık kültürünü yaygınlaştıran önemli bir organizasyon. Her yıl düzenli olarak yapılan akşam yemeği organizasyonları sayesinde bağışçılarımızla bir araya geliyoruz. Bu programa destek veren tüm bağışçılara teşekkür ediyorum. Bu programa dâhil olduğum için kendimi şanslı hissediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]