[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='656' fullname='Gizem Atalay' ydep='İzmir' prof='Amerikan Hastanesi' working='Tıp' url='' contenta='

Eğitiminin yanı sıra kurduğu uluslararası ilişkiler, araştırma, staj ve değişim imkânları Koç Üniversitesi’nin önemli özelliklerinden.

Zonguldak’ta doğdum. İlk ve ortaöğrenimimi Zonguldak’ta geçirdikten sonra Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi’nde okumak için İstanbul’a geldim. Yatılı olarak geçirdiğim beş yılın sonunda üniversite sınavına girdim. Şimdi hayalini kurduğum Koç Üniversitesi’ndeyim. Bu okulun kampüsünde yaşadıkça daha çok keşfetmeye başladım ve ne kadar farklı aktiviteler gerçekleştirebileceğimi fark ettim. Hocalarımızın alanlarında bu kadar yetkin olmalarının yanı sıra onlara istediğimiz zaman ulaşabilmemiz beni çok etkiliyor. İleride beyin ve sinir üzerine yoğunlaşmak istiyorum. Şimdi 5. sınıf öğrencisiyim, yurtiçinde ve yurtdışında hocalarımızın desteğiyle birçok staj yaptım. Bölümümün ağır olması ve derslerin yoğunluğunun getirdiği stresi atabilmek adına farklı kulüplere katılmaya çalışıyorum. Kurduğu uluslararası ilişkiler, araştırma, staj ve değişim imkânları da Koç Üniversitesi’nin önemli özelliklerinden. Bu kadar farklı olanağı başka bir üniversitede bulamayacağımı biliyorum. O yüzden Koç Üniversitesi’nde olduğum için kendimi her gün daha şanslı hissediyorum. Bağışçılarımıza, bize Koç Üniversitesi’nde okuma fırsatı sundukları için teşekkür ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]