[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='718' fullname='Ege Kaya' ydep='Nevşehir' prof='Amerikan Hastanesi' working='Tıp' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı, geleceğe daha emin ve güvenle bakabilmemizi sağlıyor, hayatımıza kendi ellerimizle yön verebilmemize olanak tanıyor.

Bu sene Koç Üniversitesi’ndeki beşinci yılım. Burada zamanın nasıl bu kadar hızlı geçtiğini hâlâ anlayamıyorum. Dönüp geçirdiğim yıllara baktığımda dopdolu bir Hazırlık Programı dönemi, sosyal ve akademik yönden tatmin eden yıllar görüyorum. Alanında en iyi öğretim üyelerinden aldığım bölüm derslerim sayesinde hayata bir adım önde hazırlanıyorum. Anadolu Bursiyerleri Programı, beni hayallerini kurduğum üniversite yaşamına ve eğitime Koç Üniversitesi’nde kavuşturdu. Tabii ki bu program, bağışçılarıyla birlikte bir bütün. Bağışçılarımız sadece maddi destekle arkamızda durmuyorlar, kapıları bizlere daima açık. Her sene düzenlenen yemeklere ve buluşma toplantılarına katılarak bizimle bire bir iletişim halinde olup bizi yakından takip ediyorlar. Anadolu Bursiyerleri Programı, arkamızda kocaman bir destekle geleceğe daha emin ve güvenle bakabilmemizi sağlıyor, hayatımıza kendi ellerimizle yön verebilmemize olanak tanıyor.

'][/vc_column][/vc_row]