[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='732' fullname='Deniz Mersinlioğlu' ydep='Edirne' prof='Coca-Cola Eurasia & Africa' working='Elektrik-Elektronik Mühendisliği' url='' contenta='

Koç Üniversitesi’nin tüm imkânlarından yararlanarak çevresine, ülkemize ve dünyaya parlak bir gelecek sağlayacak pırıl pırıl gençler her sene artıyor.

Bilim alanında ve iş hayatında başarılı olabilmek için öncelikle sosyal anlamda başarılı olmamız gerektiğini düşünüyorum. Bu düşünceyle hareket eden Koç Üniversitesi, her türlü imkânı bizlere sunuyor. 4. sınıf öğrencisiyim ve bu imkânlardan yararlanarak kendimi her alanda geliştirmek için gayret gösteriyorum. Akademik ve sosyal donanımları Koç Üniversitesi’nin puanlarını artırıyor, Anadolu’nun birçok şehrinden başarılı öğrenciler talihsizlikler yüzünden küçük puanlarla bu okulda tam burslu okuma imkânını kaçırıyorlar. Anadolu Bursiyerleri Programı, değerli bağışçılarımız aracılığıyla bize Koç Üniversitesi’nde okuma fırsatı veriyor. Ayrıca bağışçılarımızla tanışma ve iletişim kurma şansı da sunuyor. Koç Üniversitesi’nin tüm imkânlarından yararlanarak çevresine, ülkemize ve dünyaya parlak bir gelecek sağlayacak pırıl pırıl gençler her sene artıyor. Bunun için Anadolu Bursiyerleri Programı ekibine, rektörümüz Prof. Dr. Umran İnan’a ve bu imkânı bizlere sağlayan bağışçılarımıza teşekkür ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]