[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='754' fullname='Cemre Edip Yalçın' ydep='Adapazarı' prof='Koton' working='Hukuk' url='' contenta='

Koç Üniversitesi vasıtasıyla uluslararası dünyanın kapılarını aralayan Anadolu Bursiyerleri Programı, bizlere yepyeni, sayısız ufuklar açıyor.

Sosyal bilimlerin tamamına tutkulu biri olarak Hukuk Fakültesi’ni tercih ettim. Değişime, sürekli gelişime ve ifade özgürlüğüne inancımla Koç Üniversitesi’ndeki lisans eğitimimi büyük umutlarla sürdürüyorum. Ulusal ve uluslararası arenada fark yaratabilen, olaylara eleştirel açıdan yaklaşabilen, bilgilerini özgürce paylaşan, hukukun olmazsa olmazı etik kurallarından, insan haklarından ve dürüstlükten sapmayan hukukçular günümüzün en büyük ihtiyacı. Gelecekte bu değerleri başarıyla uygulayabilen bir hukukçu olmak istiyorum. Türkiye’deki lisans eğitimi standartlarını ve akademik özgürlükleri göz önünde bulundurursak Koç Üniversitesi akademik ve sosyal olanaklarıyla öğrencilerine en iyi imkânları sağlıyor. Benim tüm bu sosyal imkânlara kavuşmamı, bu doğa harikası kampüste Hukuk ve Uluslararası İlişkiler eğitimi almamı Anadolu Bursiyerleri Programı sağladı. Öğrencilerin hayat hikâyelerini değiştiren ve onlara Koç Üniversitesi vasıtasıyla uluslararası dünyanın kapılarını aralayan bu program, bizlere yepyeni, sayısız ufuklar açıyor. Ümit ederim ki her geçen yıl bağışçıların sayısı artar ve gelecek senelerde Anadolu’nun farklı yerlerinden pek çok öğrenci bu paha biçilmez imkânlara kavuşarak ülkemizin gelişmesinde önemli rol oynar.

'][/vc_column][/vc_row]