[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='666' fullname='Burak Orhun Başer' ydep='Malatya' prof='Koç Üniversitesi' working='Psikoloji' url='' contenta='

Bugün bursiyerlerin yanında olan bağışçılarımız, Anadolu Bursiyerleri Programı’nın sayesinde Türkiye’nin geleceğine umutla bakmamızı sağlıyorlar.

Son sınıf öğrencisiyim. Bugün olduğum kişiysem bunun büyük etkenlerinden biri, Anadolu Bursiyerleri Programı. Peki, niye mi? Çünkü bu program sayesinde hayallerini kurduğum Koç Üniversitesi’nde iki bölüm birden okuyorum, tüm bu ders yükünün yanında iki farklı öğrenci kulübünün yönetim kurulu üyeliğini yapıp kişisel ilgi alanlarıma yarı profesyonel zaman ayırabiliyorum. Bu program sayesinde İstanbul’da üniversite okumaya başlayıp değişim programıyla kendimi dünyanın diğer ucunda, Hong Kong’da bulabiliyorum. Her yıl onlarca farklı bağışçıyla tanışarak iletişim ağımızı geliştirip hayatımızda daha sağlam adımlar atmamızı sağlayan Anadolu Bursiyerleri Programı’nın, bize yol gösterip destek olan, her daim güvenen üniversitemizin ve bağışçılarımızın verdiği cesaretle geleceğe güvenle bakabiliyoruz. Anadolu Bursiyerleri Programı’nın, büyük hayalleri olan öğrenciler için paha biçilemez bir olanak olduğuna inanıyorum. Bugün bursiyerlerin yanında olan bağışçılarımız, bu program sayesinde Türkiye’nin geleceğine umutla bakmamızı sağlıyorlar.

'][/vc_column][/vc_row]