[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='722' fullname='Arda Kaygan' ydep='İstanbul' prof='Coca Cola İçecek' working='Elektrik-Elektronik Mühendisliği' url='' contenta='

Yeni bursiyer arkadaşlarıma verilen desteğin farkında olmalarını ve bağışçılarının deneyimlerinden faydalanmalarını tavsiye ederim.

Artık sonuna geldiğim lisans eğitimim boyunca Koç Üniversitesi’nde gerek dersler gerekse öğretim üyeleriyle bire bir çalışmalarım sayesinde farklı alanları tanıma fırsatı buldum. Ayrıca psikoloji ve pazarlamayla ilgili dersler alarak vizyonumu geliştirdim. Akademik başarının yanında kariyer etkinliklerinden teknik eğitimlere, teknik gezilerden sosyal sorumluluk projelerine pek çok etkinlik ve projenin organizasyonunda bulundum. Bu süreçte kendimi geliştirirken çevremdeki insanlara da katkı sunmayı amaçladım. Birçok bağış programının aksine Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde bağışçım Coca-Cola İçecek yetkilileriyle pek çok kez bir araya gelerek direkt iletişime dayalı, sürekli bir ilişki kurdum. Diğer bursiyer arkadaşlarım gibi ben de bağışçılarımızın zorlu eğitim hayatımızda yanımızda oldukları hissine sahibim. Yeni bursiyer arkadaşlarıma bu desteğin farkında olmalarını ve bağışçılarının deneyimlerinden faydalanmalarını tavsiye ederim. Koç Üniversitesi’nde elde ettiğim kazanımları başkalarının hayatlarını değiştirmek için kullanmayı diliyor ve çevremize bu düzeyde katkı sunma olanağını bizlere sağladığı için bağışçılarımıza teşekkür ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]