[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='594' fullname='Halil İbrahim Er' ydep='Kırşehir' prof='Teknopark İstanbul' working='Elektrik-Elektronik Mühendisliği' url='' contenta='

İleride Anadolu Bursiyerleri Programı’na destek sağlayacağımı ve programın sürdürülebilirliğinin halkası olacağımı düşünmek, beni güçlü kılıyor.

Koç Üniversitesi’nde geçirdiğim beş yılda hayatıma yeni değerler kattım. Yabancı öğrencilerle İngilizce pratik yapma, farklı kültürleri yakından tanıma fırsatı yakaladım. Satrançtan bisiklete, seminerlerden konferanslara kadar çeşitli aktivite ve organizasyonlarda yer aldım. Ebru ve Gezi Kulüpleri ile KU Gönüllülerine katıldım. Work-Study sayesinde Koç Üniversitesi’nin birçok departmanında çalıştım. Anadolu Bursiyerleri Programı’nın bağışçılarıyla tanışma fırsatı elde ettim. Tüm bunların mezuniyetten sonra doğru işi bulmam için bana yol göstereceğini düşünüyorum. Mezuniyetim yaklaşırken hem yeni bir döneme girmenin heves ve heyecanını hem de Koç Üniversitesi’nden ve Anadolu Bursiyerleri Programı’ndan ayrılacak olmanın üzüntüsünü yaşıyorum. İleride bu programa destek sağlayacağımı ve programın sürdürülebilirliğinin halkası olacağımı düşünmek, beni güçlü kılıyor. Hayallerinizin peşinden gitmek, ufkunuzu açmak, geleceğinize güçlü ve doğru yatırımlar yapmak istiyorsanız Koç Üniversitesi seçebileceğiniz en iyi okullardan. Yeni bir “ben” oluşturabilmemi sağlayan bu program, hayatıma her alanda yeni değerler katmaya devam ediyor. Bağışçılarımıza destekleri için teşekkür ediyor, programa yapılan desteğin bundan sonra da artarak devam etmesini diliyorum.

'][/vc_column][/vc_row]