[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='578' fullname='Çağhan Benli' ydep='Samsun' prof='Amerikan Hastanesi' working='Tıp' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı, ülkemizdeki sınav sistemini kökünden değiştirebilecek kadar yenilikçi ve sağlam temeller üzerine oturtulmuş.

Koç Üniversitesi’ne başladığımdan beri hayatım olumlu yönde değişti. Çift Anadal Programı’yla İşletme okumaya başladım. Bu, beni yalnızca kendi alanımda değil, başka alanlarda da geliştiren eşsiz bir fırsat oldu. Koç Üniversitesi’nde hem akademik hem de sosyal olarak kendimi geliştiriyorum, sağlam arkadaşlıklar kuruyorum, kulüp etkinliklerine katılıyorum. Dans Kulübü, Ebru Kulübü, Dünya Mutfakları Kulübü, KU Gönüllülerinde aktif görev alıyorum. Bu imkânları eşsiz bir kampüste bir araya getiren Koç Üniversitesi’nde okuduğum için çok mutluyum. Anadolu Bursiyerleri Programı, ülkemizdeki sınav sistemini kökünden değiştirebilecek kadar yenilikçi ve sağlam temeller üzerine oturtulmuş. Tek tip sınav sistemi ne yazık ki öğrencileri adil bir elemeye tabi tutamıyor. Bu sisteme uygun nitelikleri sergileyen öğrencileri heyecan ve stres gibi faktörler fazlasıyla yıpratabiliyor. Anadolu Bursiyerleri Programı ise öğrenciyi sadece kısıtlı bir zaman diliminde eskimiş bir sistemle elemek yerine nice cevher öğrenciye yeni bir şans veriyor.

'][/vc_column][/vc_row]