[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='627' fullname='Barış Baver Tezdiğ' ydep='Batman' prof='Sancaklar Vakfı' working='Endüstri Mühendisliği' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı’nın sadece eğitimde değil, hayatın her alanında fırsat eşitliği için büyük bir adım olduğunu düşünüyorum.

Batman’da doğdum, büyüdüm, Kabataş Erkek Lisesi’nden mezun oldum. Ülkem ve dünya için birçok hayale sahibim. Anadolu Bursiyerleri Programı’nın sadece eğitimde değil, hayatın her alanında fırsat eşitliği için büyük bir adım olduğunu düşünüyorum. Bu program, dünyayı daha çok tanıyıp gördükçe benim gözümde daha da değer kazanıyor. Türkiye’nin alanlarında en başarılı akademisyenlerinden olan hocalarımız, bizlerden bire bir desteklerini asla esirgemiyorlar. Eğitiminin yanı sıra Koç Üniversitesi’ndeki kulüp organizasyonları da çok zengin. Burada her fikre, her hobiye uygun kulüp bulmak mümkün. Ben, Bilim Kulübü ve Dağcılık Kulübü’ne üye oldum ve bazı kulüplerin etkinliklerinde yer alıyorum. Ayrıca YASED’in tüm Anadolu Bursiyerlerine tanıdığı imkânla Türkiye’nin büyük şirketlerinden birinde staj yaptım. Bence Anadolu Bursiyerleri Programı, dayanışmanın ve paylaşmanın öğrencilere eğitimde fırsat eşitliği kazandırmasıdır.

'][/vc_column][/vc_row]