[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='547' fullname='Mert Demirci' ydep='Gaziantep' prof='Arçelik' working='Tıp' url='' contenta='

Bursiyer adaylarına Koç Üniversitesi’nde vakitlerini dolu dolu geçirmelerini, sosyal ve bilimsel aktivitelerden faydalanmalarını tavsiye ediyorum.

Koç Üniversitesi’ne başladıktan sonra birçok fırsatla karşılaştım: Kaliforniya’daki Loma Linda Üniversitesi’nde araştırma çalışması ve staj yaptım. Boston Mass General Hospital’da Girişimsel Radyoloji departmanında gözlem yapma şansı elde ettim. Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi diğer tıp fakültelerinden farklı olarak öğrencileri araştırma yapmaya teşvik ediyor. Bu sayede mezun olmadan bilimsel yayın yapma imkânına ve dünyanın dört bir tarafından araştırmacılarla bağlantı kurma şansına sahip oluyoruz. Dünyanın her yerinde görev alabilecek meziyete sahip bir doktor olmayı hayal ediyorum. Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde bu hedefime ulaşacağıma inanıyorum. Bence bu program, Türkiye’deki fırsat eşitsizliğinin ortadan kaldırılması için yapılan emek dolu bir program. Bağışçım Arçelik’le cana yakın ve samimi bir ilişkimiz var, bana her konuda destek oluyor. Her sene organize edilen bağışçı-bursiyer yemeklerinde bir araya geliyoruz, geçtiğimiz senelerde şirketin genel müdürlüğünü ziyaret ettim. Bursiyer adaylarına Koç Üniversitesi’ne adım attıktan itibaren vakitlerini dolu dolu geçirmelerini, sosyal ve bilimsel tüm aktivitelerden faydalanmalarını tavsiye ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]