[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='549' fullname='Betül Gökçek' ydep='Sivas' prof='Ford Otosan' working='Tıp' url='' contenta='

Bence Anadolu Bursiyerleri Programı öğrencilerin hayallerini gerçekleştirebileceği Koç Üniversitesi’nde okumak için büyük bir fırsat.

Sivas Fen Lisesi mezunuyum. 6. sınıf öğrencisiyim. Sunduğu akademik ve sosyal imkânlar nedeniyle Koç Üniversitesi’nde olmaktan çok mutluyum. Okulumuz ve kaliteli öğretim görevlisi kadrosuna sahip fakültemizde bize araştırma yapıp laboratuvarlarda çalışma imkânı verilerek akademik hayatımıza olumlu yönde etki sağlanıyor. Koç Üniversitesi Hastanesi’nde aldığımız pratik eğitimler de başarılı doktorlar olmamıza katkı sunuyor. Anadolu Bursiyerleri Programı Koç Üniversitesi’ne tam burslu girmeyi küçük bir farkla kaçıran öğrenciler için büyük bir fırsat. Ben de bu programa dâhil olduğum için çok mutluyum ve kendimi çok şanslı hissediyorum. Her yıl düzenlenen yemekler ve yapılan ziyaretlerle bağışçı kurumumuzla da yakın ilişkiler kuruyoruz. Bence Anadolu Bursiyerleri Programı öğrencilerin hayallerini gerçekleştirebileceği Koç Üniversitesi’nde okumak için büyük bir fırsat.

'][/vc_column][/vc_row]