Koç Üniversitesi Ailesi

Anadolu’nun parlak gençleri ile genişliyor.

Eğitimde fırsat eşitliği misyonumuza siz de ortak olun!

2017 Girişli Bursiyerler Tablosu

ADI SOYADI İL BÖLÜM LİSE BAĞIŞÇI
Ali Mutlu Hatay Tıp Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesi Amerikan Hastanesi
Alper Kılınç Bursa Bilgisayar Mühendisliği Bursa Anadolu Lisesi Eker
Alperen Coşkun Samsun Psikoloji Bursa Anadolu Lisesi Tavuk Dünyası
Arya Yiğit İstanbul Tıp Cağaloğlu Anadolu Lisesi Amerikan Hastanesi
Aslı Şengül İzmir Makine Mühendisliği İzmir Atatürk Lisesi Ford Otosan
Aylin Temiz Kocaeli Endüstri Mühendisliği Yücel Boru Fen Lisesi Samsung
Barış Fergana Bursa Elektrik-Elektronik Mühendisliği Özel Emine Örnek Anadolu Lisesi Tofaş
Barış İlayda Yorulmaz Aydın Elektrik-Elektronik Mühendisliği Aydın Fen Lisesi Opet
Batuhan Yalçın Malatya Batuhan Yalçın Malatya Fen Lisesi Parsan
Bengü Deniz Aktaş Tunceli Hukuk Dersim Anadolu Lisesi ArcelorMittal
Beste Karadoğan Manisa İşletme İzmir Kız Lisesi Yapı Kredi Bankası
Betül Dinçer Niğde Elektrik-Elektronik Mühendisliği Niğde Anadolu Öğretmen Lisesi Doğuş Holding
Betül Engez Ankara Ekonomi Üçler Temel Lisesi Koçtaş
Beyzanur Çoban Sakarya Elektrik-Elektronik Mühendisliği Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi Yılmaden Holding
Burhan Özer Çavdar Muğla Bilgisayar Mühendisliği Fethiye Belediye Fen Lisesi Bilkom
Cem Esin İstanbul Ekonomi Darüşşafaka Lisesi İş Bankası
Ceren Aydoğdu Balıkesir Psikoloji Susurluk Anadolu Lisesi Migros
Çetin Çetiner Muğla Uluslararası İlişkiler Efeler Aydın Sosyal Bilimler Lisesi Hitay Holding
Çisem Köseoğlu Trabzon Endüstri Mühendisliği Trabzon Merkez Fen Lisesi TEB
Davut Kılıç Van Tıp Hikmet Kiler Fen Lisesi Amerikan Hastanesi
Dilara Atılgan Adana Hukuk Seyhan İmkb Fen Lisesi HSBC
Dilara Karaduman Kocaeli Psikoloji Kocaeli Fen Lisesi Tüpraş
Dilek Atılkan Çanakkale Hukuk İzmir Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesi Akbaş Holding
Doruk Ant Bayar Sakarya Uluslararası İlişkiler Adapazarı Özel Enka Anadolu Lisesi ENKA
Elif Özlem Adıgüzel Malatya Elektrik-Elektronik Mühendisliği Malatya Fen Lisesi Asil Çelik
Elif Yılmaz Ordu Psikoloji Samsun İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi Koç Holding
Emirhan Arslan Sakarya İşletme Adapazarı Özel Enka Anadolu Lisesi BPlas
Emre Vatansever Kırklareli Makine Mühendisliği Ramazan Yaman Fen Lisesi BPlas
Esra Altınay Diyarbakır Endüstri Mühendisliği Özel Diyarbakır Bilfen Fen Lisesi (Diyarbakır - Bağlar) SNC
Fadime Tokmak Uşak Bilgisayar Mühendisliği Buca İnci Özer Tırnaklı Fen Lisesi Yılport Holding
Fatma Nur Kılıç Ankara Ekonomi Özel Sembol Temel Lisesi QNB Finansbank
Fatmanur Olgun Amasya Endüstri Mühendisliği Amasya Macit Zeren Fen Lisesi TEB
Furkan Avcı Kastamonu Endüstri Mühendisliği Kastamonu Fen Lisesi Odeabank
Furkan Polat Artvin Elektrik-Elektronik Mühendisliği Erzurum İbrahim Hakkı Fen Lisesi Abdi İbrahim
Gizem Kaya Samsun Bilgisayar Mühendisliği Özel Samsun Çizgi Üstü Fen Bilimleri Okulları Fen Lisesi Sayın Çağatay Özdoğru
Gülay Canbaloğlu Kilis Bilgisayar Mühendisliği Mehmet Zelzele Fen Lisesi Gülsan Holding
Güliz Bingöllü Balıkesir Medya ve Görsel Sanatlar Bandırma Birey Temel Lisesi Coca-Cola İçecek
Hamide Tekin Mersin Endüstri Mühendisliği İzmir Fen Lisesi Aves
Hamza Aras Ankara Medya ve Görsel Sanatlar Ankara Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Koç Üniversitesi
Hidayet Pütün Kütahya Moleküler Biyoloji ve Genetik Nafi Güral Fen Lisesi Koç Holding
Hilal Özdemir Aydın Medya ve Görsel Sanatlar Manisa Sosyal Bilimler Lisesi Ford Otosan
İrem Gül Soy Aksaray Hukuk Ankara Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Mediterra
İrem Şanlı Bursa Endüstri Mühendisliği Bursa Tofaş Fen Lisesi Melike Tekstil
Kadir Veysel Aksoy Adana Endüstri Mühendisliği Adana Fen Lisesi ABC Deterjan
Kadircan İnce Kayseri Makine Mühendisliği Tekden Fen Lisesi Kibar Holding
Kardelen Karabulut Malatya Tıp Turgut Özal Anadolu Lisesi Çalık Holding
Kerem Aksoy Bartın Elektrik-Elektronik Mühendisliği Hasan Sabri Çavuşoğlu Fen Lisesi Fompak
Kerem Anar Balıkesir Elektrik-Elektronik Mühendisliği Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Akkök Holding
Kevser Turan Eskişehir Uluslararası İlişkiler Eskişehir Anadolu Lisesi Sayın Aydan Semker
Kübra Kocairi Balıkesir Endüstri Mühendisliği Tc Balıkesir Şehit Turgut Solak Fen Lisesi LAV
Mahmut Demir Batman Ekonomi Nevşehir Hüseyin Avni İncekara Fen Lisesi Melike Tekstil
Mekselina Kalender Gaziantep Tıp Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları Amerikan Hastanesi
Merve Gülmez Giresun Psikoloji Ordu Fen Lisesi Barut Hotels
Mihriban Acaroğlu Kütahya Uluslararası İlişkiler Eskişehir Anadolu Lisesi Yapı Kredi Bankası
Murat Han Aydoğan Bursa Bilgisayar Mühendisliği Tofaş Fen Lisesi Tofaş
Murat Kaya İzmir Hukuk Bornova Yunus Emre Anadolu Lisesi Gülaylar Group
Murat Sinan Metin Konya Endüstri Mühendisliği Konya Özel Profesyonel Eğitim Fen Lisesi İstanbul Sanayi Odası Vakfı
Nail Ölmez Konya Hukuk Osman Nuri Hekimoğlu Anadolu Lisesi Doğuş Grubu
Nihansu Çatak Burdur Kimya-Biyoloji Mühendisliği Ercan Akın Fen Lisesi Santa Farma
Oğuzhan Taş Eskişehir Bilgisayar Mühendisliği Kumluca Sınav Koleji Arçelik
Oğuzhan Zaim İstanbul Elektrik-Elektronik Mühendisliği Özel Darüşşafaka Lisesi Tüyap
Ömer Faruk Şahin Bitlis Elektrik-Elektronik Mühendisliği Hikmet Kiler Fen Lisesi Bahçıvan Gıda
Ömer Faruk Uçal Konya Ekonomi Konya Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi HSBC
Özgem Elif Acar Balıkesir Endüstri Mühendisliği Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi Beyaz Fırın
Özlem Özgür Hatay Tıp Galatasaray Lisesi Amerikan Hastanesi
Pelin Nida Sürmeli Mersin Hukuk Özel Tarsus Amerikan Koleji Odeabank
Şahin Güçer İstanbul Makine Mühendisliği Darüşşafaka Eğitim Kurumları Akbaş Holding
Selin Bekçi Artvin Makine Mühendisliği Artvin Fen Lisesi Doğuş Grubu
Sema Güre Tekirdağ Elektrik-Elektronik Mühendisliği Ebru Nayim Fen Lisesi CMS Jant
Senem İmamoğlu Artvin Hukuk Rize Sosyal Bilimler Lisesi Sayın Levent Çakıroğlu
Şevval Alçığır Antalya Endüstri Mühendisliği Özel Antalya Final Okulları Anadolu Lisesi Yapı Kredi Bankası
Şeyhmus Karataşlı Şanlıurfa Tıp Şanlıurfa Fen Lisesi Amerikan Hastanesi
Sinem Elif Akgün Çanakkale İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat Çanakkale İbrahim Bodur Anadolu Lisesi HSBC
Sinem Yıldız İzmir Hukuk Karşıyaka Cihat Kora Anadolu Lisesi Martur
Süleyman Balyer Adana Makine Mühendisliği Adana Anadolu Lisesi Asil Çelik
Tevfik Can Yüce Bursa Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bursa Tofaş Fen Lisesi Ermetal
Tevfik Omaç Muğla Tıp Aydın Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi Amerikan Hastanesi
Tolga Toprak Batı Antalya Medya ve Görsel Sanatlar İstek Özel Antalya Muratpaşa Yeditepe Koleji Anadolu Lisesi Borusan Kocabıyık Vakfı
Tuğba Uysal Uşak Endüstri Mühendisliği Aydın Fen Lisesi Anadolu Ulaşım
Türkü Bengisu Savran Antalya Bilgisayar Mühendisliği Kumluca Sınav Koleji Yapı Kredi Bankası
Uğur Biber Artvin Elektrik-Elektronik Mühendisliği Artvin Fen Lisesi Tüpraş
Ümmühan Üymek Muğla İşletme Özel Kavaklı Anadolu Lisesi Arçelik
Umut Deniz Doğan Tunceli Endüstri Mühendisliği Tunceli Türk Telekom Fen Lisesi Türk Traktör
Vildan Gülmezer Kütahya Ekonomi Tavşanlı 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi Yapı Kredi Bankası
Yakup Enes Güven Kars Elektrik-Elektronik Mühendisliği Kars Fen Lisesi Samsung
Yusuf Mert İmre Gaziantep Elektrik-Elektronik Mühendisliği Ankara Fen Lisesi Gülsan Holding
Zeki Yılmaz Zonguldak İşletme İstanbul Atatürk Fen Lisesi Opet