Koç Üniversitesi Ailesi

Anadolu’nun parlak gençleri ile genişliyor.

Eğitimde fırsat eşitliği misyonumuza siz de ortak olun!

2014 Girişli Bursiyerler Tablosu

ADI SOYADI İL BÖLÜM LİSE BAĞIŞÇI
Ahmet Al Şırnak Elektrik-Elektronik Mühendisliği Batman Fen Lisesi Turcas
Ahmet Can Solak Aydın Elektrik-Elektronik Mühendisliği Aydın Fen Lisesi Öztiryakiler
Ahmet Talha Mendeş Kütahya Bilgisayar Mühendisliği Özel Konuralp Fen Lisesi Atasay
Ayberk Sorgun Samsun Bilgisayar Mühendisliği TED Samsun Koleji Özel Lisesi Beşiktaş Jimnastik Kulübü
Aytunç Tunay Kocaeli Elektrik-Elektronik Mühendisliği Kocaeli Anadolu Lisesi Ford Otosan
Behiye Gökçeli Denizli Hukuk Denizli Anadolu Lisesi Koç Üniversitesi
Berfin Çetin Gaziantep Medya ve Görsel Sanatlar Özel Erdem Koleji Atlasjet
Beyza Paşaoğlu Nevşehir Elektrik-Elektronik Mühendisliği Özel Altınyıldız Fen Lisesi Siemens
Burakhan Adar Malatya Hukuk Özel Rahime Batu Anadolu Lisesi Hayat Kimya
Candan Çetin Çanakkale Psikoloji Vahit Tuna Anadolu Lisesi Onur Air
Cansu Korkmaz Ankara Endüstri Mühendisliği Ankara Atatürk Lisesi Anonim Şahsi Bağışçı
Çisem Altan Balıkesir Bilgisayar Mühendisliği Balıkesir Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi Yırcalı Holding
Cüveyriye Bekar Kahramanmaraş Hukuk Gaziantep Vehbi Dinçerler Fen Lisesi Collezione
Doğucan Yenidünya İstanbul Hukuk Özel Darüşşafaka Lisesi Yıldız Holding
Ecenur Baloğlu Gaziantep Endüstri Mühendisliği Gaziantep Koleji Vakfı Özel Fen Lisesi Erdemoğlu Holding
Ekin Sarıyıldız Sivas Endüstri Mühendisliği Sivas Fen Lisesi Dimes
Elif Demirtaş Kocaeli Tıp İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi Anadolu Vakfı
Elif Temel Eskişehir Endüstri Mühendisliği Eskişehir Anadolu Lisesi Limak Holding
Emre Özdoğan Bilecik Hukuk Bilecik Anadolu Öğretmen Lisesi Koç Üniversitesi
Enes Ertürk Karaman Medya ve Görsel Sanatlar Karaman Anadolu Lisesi Aras Holding
Fatih Ortabakan Kahramanmaraş Tıp Bitlis Hikmet Kiler Fen Lisesi Amerikan Hastanesi
Fatih Uçar Kayseri Elektrik-Elektronik Mühendisliği Nevşehir H. Avni İncekara Fen Lisesi Yataş
Filiz Ekin Doğruer Aksaray Endüstri Mühendisliği Özel Artı Metropol Lisesi Alarko Eğitim Kültür Vakfı
Hasdan Baran Konca Kocaeli Makine Mühendisliği Kocaeli Anadolu Lisesi Ford Otosan
Hilal Doğru Uşak Endüstri Mühendisliği Uşak Fen Lisesi Açı Okulları
Hilmi Anıl Sezer Kastamonu Hukuk Göl Anadolu Öğretmen Lisesi Caffe Nero
Hüseyin Furkan Öztürk Kahramanmaraş Ekonomi Özel Kahramanmaraş Anadolu Lisesi Yapı Kredi Bankası
İlayda Ezgi Zengin Samsun Bilgisayar Mühendisliği Samsun Garip Zeycan Yıldırım Fen Lisesi Ünlü & Co
İrem Bekar Zonguldak İşletme TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi Erdemir
Kardelen Cemhan Denizli Tıp Denizli Erbakır Fen Lisesi Amerikan Hastanesi
Mehmet Onur Kırteke Malatya Elektrik-Elektronik Mühendisliği Beydağı Abdulkadir Eriş Anadolu Lisesi Hayat Kimya
Mehmet Said Adar Ardahan Endüstri Mühendisliği İMKB Nevzat Ayaz Fen Lisesi Fırat Plastik
Mehmet Samed Biçer Niğde Elektrik-Elektronik Mühendisliği Niğde Fen Lisesi Coca Cola İçecek
Mert Özden Bursa Makine Mühendisliği Kabataş Erkek Lisesi Orhan Holding
Merve Aslı Altıntaş Denizli Tıp Denizli Erbakır Fen Lisesi Amerikan Hastanesi
Merve Çapacı Erzurum Tıp Erzurum Özel Final Anadolu Lisesi Amerikan Hastanesi
Muhammed Talha Okatan Ankara Bilgisayar Mühendisliği Kırıkkale Fen Lisesi Ata Finans Grubu
Muhammet Mirsat Arslan Samsun Hukuk Samsun İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi Beşiktaş Jimnastik Kulübü
Mustafa Alpkan İncegön Kayseri Makine Mühendisliği Nevşehir H. Avni İncekara Fen Lisesi Parsan
Mustafa Gül Adıyaman Ekonomi Galatasaray Lisesi Erdemoğlu Holding
Nazlı Durmaz Trabzon Endüstri Mühendisliği Trabzon Yomra Fen Lisesi Turcas
Nezir Kalkan İstanbul Medya ve Görsel Sanatlar Özel Darüşşafaka Lisesi Procter & Gamble
Nil Burumoğlu Samsun Elektrik-Elektronik Mühendisliği Samsun Garip Zeycan Yıldırım Fen Lisesi Arçelik
Olcay Acar Sinop Hukuk Sinop Anadolu Öğretmen Lisesi Onur Air
Onur Çolakel İstanbul İşletme Özel Darüşşafaka Lisesi Koç Üniversitesi
Osman Arslan Mersin Elektrik-Elektronik Mühendisliği Niğde Fen Lisesi Arçelik
Osman Doğuhan Çiftçi Balıkesir Elektrik-Elektronik Mühendisliği T.C. Ziraat Bankası Balıkesir Fen Lisesi Tofaş
Özge Nur Yağlı Tekirdağ İşletme Tekirdağ Bld. Anadolu Öğretmen Lisesi Sütaş
Sedanur Keleş Erzurum Hukuk Erzurum Anadolu Lisesi Aras Holding
Seher Yüksel Uşak Endüstri Mühendisliği Uşak Fen Lisesi Koç Üniversitesi
Selin Sağım Bursa Endüstri Mühendisliği Bursa Anadolu Lisesi Tat
Şevval Balkan Kocaeli Medya ve Görsel Sanatlar Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi Koç Üniversitesi
Simge Kavtelek Samsun Hukuk Samsun G. Zeycan Yıldırım Fen Lisesi Özaltın Holding
Sinem Aris Bursa Ekonomi Bursa Ali Osman Sönmez Fen Lisesi Tofaş
Şule Yıldırım Düzce Endüstri Mühendisliği Kocaeli Fen Lisesi Borusan Kocabıyık Vakfı
Tuğçe Özateş Konya Medya ve Görsel Sanatlar TEV İnanç Türkeş Özel Lisesi Mavi
Tutku Yavuzoğulları Bursa Endüstri Mühendisliği Osmangazi Gazi Anadolu Lisesi Durmazlar Holding
Umut Öklük Ordu İşletme Özel Ordu Final Anadolu Lisesi Türk Henkel
Yunus Ulaş Kırşehir Elektrik-Elektronik Mühendisliği Kırşehir Prof. Dr. İ. Kılıçözlü Fen Lisesi Selamoğlu Uluslararası Nakliyat
Zafer Çavdar Sinop Bilgisayar Mühendisliği Özel Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi Reysaş
 
Program Filmimizi İzleyin
 
Program Kitapçığını İndirin