Koç Üniversitesi Ailesi

Anadolu’nun parlak gençleri ile genişliyor.

Eğitimde fırsat eşitliği misyonumuza siz de ortak olun!

2016 Girişli Bursiyerler Tablosu

ADI SOYADI İL BÖLÜM LİSE BAĞIŞÇI
Ahmet Fikret Türe Bursa Makine Mühendisliği Nilüfer Özel Şahinkaya Fen Lisesi Tofaş
Ahmet Furkan Özkan Adana Makine Mühendisliği Niğde Bor Fen Lisesi Güriş
Ahmet Onur Daşdemir Balıkesir Elektrik-Elektronik Mühendisliği Balıkesir Özel Açı Temel Lisesi Denizbank
Ali Akkurt Tokat Ekonomi Tokat Merkez İMKB Sosyal Bilimler Lisesi Anonim Şahsi Bağışçı
Anıl Şen Bursa Ekonomi Ahmet Erdem Anadolu Lisesi Tofaş
Ayça Akçay Uşak Hukuk Şehit Abdulkadir Kılavuz Anadolu Öğretmen Lisesi Ford Otosan
Ayça Alkan İzmir Endüstri Mühendisliği İzmir Atatürk Lisesi Turkcell
Aycan Deniz Vit Kırklareli Elektrik-Elektronik Mühendisliği Tekirdağ Ebru Nayim Fen Lisesi Türkerler
Ayşe Selin Üzbe Adapazarı Tıp İstanbul Lisesi Amerikan Hastanesi
Ayşenur Türkmen Yozgat İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat Yozgat Anadolu Lisesi Onur Air
Baran Güneş Antalya Medya ve Görsel Sanatlar Özel Antalya Çözüm Temel Lisesi Caffe Nero
Batuhan Demir İzmir Uluslararası İlişkiler İzmir Bornova Yunus Emre Anadolu Lisesi TÜSİAD
Bengisu Atalar İzmir Endüstri Mühendisliği İzmir Fen Lisesi Yapı Kredi Bankası
Berre Su Yanlıç Balıkesir Endüstri Mühendisliği Özel Balıkesir Uğur Temel Lisesi Garanti Bankası
Betül Taşkın Samsun Psikoloji Samsun Sosyal Bilimler Lisesi D&R
Beyza Arslan Yozgat Ekonomi Ankara Fen Lisesi Ford Otosan
Bilge İmamoğlu Kırklareli İşletme Tekirdağ Fen Lisesi EY
Binnur Şahin Kütahya Endüstri Mühendisliği Özel Yavuz Selim Anadolu Lisesi LAV
Deniz Domaniç Bursa Endüstri Mühendisliği Bursa Anadolu Lisesi Aygaz
Dilara Bozyılan İstanbul Elektrik-Elektronik Mühendisliği Kabataş Erkek Lisesi Zorlu Holding
Edanur Erol Erzincan Hukuk Erzincan Milliyet Anadolu Öğretmen Lisesi DTV
Elif Gökçen Bozkurt Mersin Tıp Eyüp Aygar Fen Lisesi Amerikan Hastanesi
Emrah Şen Konya Endüstri Mühendisliği Akşehir Hacı Sıddıka Baysal Fen Lisesi Namet
Ergün Tiryaki Şanlıurfa Tıp Şanlıurfa Fen Lisesi Amerikan Hastanesi
Esin Hacıoğlu Tekirdağ Bilgisayar Mühendisliği Tekirdağ Ebru Nayim Fen Lisesi Sarten
Fatma Bingöl Van Hukuk Özel Darüşşafaka Lisesi Tiryaki
Fırat Tamur Hatay Elektrik-Elektronik Mühendisliği Özel Dörtyol Tek Temel Lisesi Index Bilgisayar
Funda Ayas Balıkesir Psikoloji Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi Kurukahveci
Furkan Gökay Dağıstan Kırşehir Elektrik-Elektronik Mühendisliği Kırşehir Ahi Evran Anadolu Lisesi SNC
Gamze Keçibaş Tekirdağ Makine Mühendisliği Tekirdağ Belediyesi Sosyal Bilimler Lisesi Türkerler
Görkem Evci Konya İşletme Konya Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Koçtaş
Gözde Kahraman Kocaeli Endüstri Mühendisliği Kocaeli Başiskele Bilgili Kültür Okulları Logo
Harun Şaşmaz Diyarbakır Bilgisayar Mühendisliği İMKB Fen Lisesi Arçelik
Hasan Can Aslan Hatay Elektrik-Elektronik Mühendisliği Dörtyol Özel Yeni Akdeniz Temel Lisesi Onur Air
Hasan Güney Malatya Elektrik-Elektronik Mühendisliği Şanlıurfa Fen Lisesi Sayın Kaan Terzioğlu
Hilal Nur Eroğlu Niğde Hukuk Niğde Bor Toki Anadolu Lisesi Hitay Mobilya
Hümeyra Akyüz Erzurum Endüstri Mühendisliği Erzurum İbrahim Hakkı Fen Lisesi Hürriyet
Hüseyin Cengizhan Yıldız Trabzon Medya ve Görsel Sanatlar Trabzon Sosyal Bilimler Lisesi MNG Holding
Mehmet Fatih Karabulut Şanlıurfa Makine Mühendisliği Şanlıurfa Fen Lisesi Türk Traktör
Mehmet Oğuzhan Altuğ Adıyaman Elektrik-Elektronik Mühendisliği Esentepe Anadolu Lisesi Sarten
Mert Yaşlı Bursa Tıp Özel Bursa Tan Fen Lisesi Amerikan Hastanesi
Merve Demirler İzmir Medya ve Görsel Sanatlar Karşıyaka Atakent Anadolu Lisesi Garanti Bankası
Narinsu Bayram Antalya Endüstri Mühendisliği İstek Özel Antalya Yeditepe Anadolu Lisesi Yapı Kredi Bankası
Nurhayat Çağlar Isparta Endüstri Mühendisliği Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesi Arçelik
Nursena Köprücü Bursa Bilgisayar Mühendisliği Bursa Özel Final Fen Lisesi Logo
Okan Aslan Artvin Bilgisayar Mühendisliği Artvin Fen Lisesi MNG
Ömer Faruk Özelçi Diyarbakır Elektrik-Elektronik Mühendisliği Özel Diyarbakır Final Fen Lisesi Tüpraş
Osman Berat Yıldırım Antalya Elektrik-Elektronik Mühendisliği Özel Toros Akdeniz Fen Lisesi Tüpraş
Özgül Tanış Hatay Tıp Hatay Fen Lisesi Astra Zeneca
Pakize Pelin Üzbe Adapazarı Tıp İstanbul Lisesi Amerikan Hastanesi
Rabia Altun Adapazarı Kimya-Biyoloji Mühendisliği Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi Organik Kimya
Salih Bera Uysal Ordu Ekonomi Ordu-Altınordu/Ordu Anadolu Lisesi Sayın Zeynep Yıldırım
Sebile Sarıoğlu Antalya Tıp Özel Antalya Doğa Koleji Anonim Kurumsal Bağışçı
Seda Altıntaş Burdur Psikoloji Burdur Mehmet Uzal Sosyal Bilimler Lisesi Garanti Bankası
Sevgi Helin Tilkicioğlu Amasya İşletme Amasya Macit Zeren Fen Lisesi Milta
Yasin Yelkenci Artvin Elektrik-Elektronik Mühendisliği Artvin/Merkez Fen Lisesi Nurol Holding
Zehra Aydemir Ordu Hukuk Ordu Fen Lisesi Posta